ÚSPĚCHY ŠKOLY - 2017/ 2018
Mezinárodní akordeonová soutěž Alcobaca
Martin Kot - 2. místo
Mezinárodní akordeonová soutěž Trossingen
Martin Kot - 1. místo
Mezinárodní akordeonová soutěž Ostrava
Martin Kot - 1. místo
Petr Gabriel - účastnický list
SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ - Okresní kola
Zpěv 15. - 16. 2. 2018 ZUŠ R. Firkušného Napajedla - VÝSLEDKY
Dřevěné dechové nástroje 2. 3. 2018 ZUŠ Slavičín - VÝSLEDKY
Zobcové flétny 6. 3. 2018 ZUŠ Harmonie Zlín - VÝSLEDKY
Žesťové nástroje 8. 3. 2018 ZUŠ Valašské Klobouky - VÝSLEDKY
Bicí nástroje 14. 3. 2018 ZUŠ Malenovice - VÝSLEDKY
SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ - Krajská kola
Zpěv 23. 3. 2018 ZUŠ Karolinka - VÝSLEDKY
Zobcové flétny 26. 3. 2018 ZUŠ Kroměříž - VÝSLEDKY
Dřevěné dechové nástroje 27. 3. 2018 ZUŠ Kroměříž - VÝSLEDKY
Žesťové nástroje 28. 3. 2018 ZUŠ Malenovice - VÝSLEDKY
Smyčcové soubory a orchestry 4. 4. 2018 ZUŠ Napajedla - VÝSLEDKY
Bicí nástroje 10. 4. 2018 ZUŠ Zlín - VÝSLEDKY
SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ - Ústřední kola
Bicí nástroje 18. 5. 2018 ZUŠ Holice - VÝSLEDKY
**************
Martin Kot byl přijat do 1. ročníku Pražské konzervatoře
ve školním roce 2018 / 2019 - hra na akordeon.
Přejeme hodně štěstí a úspěchů ve studiu!
foto Martina Crlová
SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ
Školní kolo - dechové a bicí nástroje (1. 2. 2018)
Štěpánka Janíková, Nicola Tobolová - zobcová flétna (p. uč. Verbík)
Gabriela Zbořilová - příčná flétna (p. uč. Verbík)
Eliška Strojilová - klarinet (p. uč. Míčová)
Tereza Botková, Kamila Kozmíková, Eliška Strojilová, Michal Zatloukal
- saxofon (p. u. Míčová)
František Bieberle, Tomáš Svoboda, David Reiterer - trubka (p. uč. Divoký a Kunert)
Ondřej Bobek - tenor (p. uč. Divoký)
Eliška Hádalová - lesní roh (p. uč. Kunert)
Roman Kolařík, Tadeáš Pšenčík, Viktor Šimůnek, Daniel Verbík - bicí (p. uč. Kunert)
VŠICHNI SOUTĚŽÍCÍ ZÍSKALI 1. CENU A POSTUPUJÍ DO OKRESNÍHO KOLA
Školní kolo - zpěv (25. 1. 2018)
Barbora Flíčková (p. uč. Symerská) - 1. cena
Tereza Botková (p. uč. Veselá) - 1. cena
Kateřina Škrabalová (p. uč. Veselá) - 1. cena
Vít Dobrovolný (p. uč. Veselá) - 1. cena
Komorní duo - Škrabalová, Dobrovolný (p. uč. Veselá) - 1. cena
Eliška Hádalová (p. uč. Veselá) - 1. cena
Radka Kašpárková (p. uč. Veselá) - 2. cena
Nikola Řezaninová (p. uč. Veselá) - 2. cena
III. Mezinárodní akordeonové dny v Praze
4. 11. 2017
Martin Kot (kat. IV.) - 1. místo ve zlatém pásmu
Petr Gabriel (kat. II.) - stříbrné pásmo
Ústřední kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboru
1. - 8. 10. 2017, Šternberk
Mezinárodní akordeonový festival PIF, Castelfidardo (Itálie)
16. 9. 2017
Martin Kot, 4. místo v kategorii B