ÚSPĚCHY ŠKOLY
Mezinárodní akordeonová soutěž Alcobaca, Portugalsko
Martin Kot - 4. místo
XII. ročník soutěže ,,VODA ŠTĚTCEM A BÁSNÍ"
Terezie Gajdošíková - 1. místo v 1. kategorii, p. uč. Válková
Marie Farná - cena redakční rady v 1. kategorii, p. uč. Válková
Lucie Křesťanová - cena redakční rady ve 2. kategorii, p. uč. Válková
SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL
Hra na violoncello - ústřední kolo, ZUŠ Liberec 12. 5. 2017
Krajské kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboru
28. 4. 2017, Bystřice pod Hostýnem
Řady výtvarných prací a výtvarné projekty:
Rytmus a rastr - zlaté pásmo s postupem ve II. kategorii, p. uč. Emil Sláma
Moře - bronzové pásmo ve II. kategorii, p. uč. Ivana Kotásková
Výprava na Severní pól - bronzové pásmo ve II. kategorii, p. uč. Martina Lišková
Jednotlivé plošné a prostorové práce:
Velísková Anna - bronzové pásmo ve II. kategorii, p. uč. Emil Sláma
Kotásek Richard - bronzové pásmo ve II. kategorii, p. uč. Emil Sláma
Horecká Alena - bronzové pásmo ve III. kategorii, p. uč. Emil Sláma
Škopíková Michaela - bronzové pásmo ve III. kategorii, p. uč. Emil Sláma
Blahušová Klára - bronzové pásmo ve III. kategorii, p. uč. Emil Sláma
Mezinárodní akordeonová soutěž Ostrava 2017
Martin Kot - 1. místo ve IV. kategorii
Petr Gabriel - čestné uznání ve II. kategorii
Mezinárodní akordeonová soutěž Trossingen ( Německo )
Martin Kot - 1. místo ve 3. kategorii
Mezinárodní akordeonová soutěž Vilnius ( Litva)
Martin Kot - čestné uznání
********************************************************************
SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL
Hra na violoncello - krajské kolo, ZUŠ Zlín 3. 4. 2017
Anastázie Hořáková - 1. místo s postupem ( p. uč. Trávníčková )
Hra na housle - krajské kolo, ZUŠ Uh. Hradiště 28. 3. 2017
1. místo - Alžběta Domincová ( p. uč. Hanáčková )
Hra na klavír - krajské kolo, ZUŠ Kroměříž 16. 3. 2017
Martina Kolaříková - 1. místo ( p. uč. Kosová )
Lucie Svobodová - 3. místo ( p. uč. Kosová )
Mezinárodní akordeonová soutěž, Vídeň 2017
Martin Kot - 1. místo v kategorii 1C
SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL
Hra na violoncello - okresní kolo,ZUŠ Otrokovice 15. 3. 2017
Anastázie Hořáková - 1. místo s postupem ( p. uč. Trávníčková )
Denisa Maňásková - 2. místo ( p. uč. Trávníčková )
Kateřina Polláková - 2. místo ( p. uč. Trávníčková )
Anežka Poznerová - 2. místo ( p. uč. Trávníčková )
Hra na kytaru - okresní kolo, ZUŠ Zlín Okružní 14. 3. 2017
2. místo - Zuzana Fryštáková ( p. uč. Prokop)
2. místo - Natálie Novotná ( p. uč. Pánková)
3. místo - Patrik Kadlec ( p. uč. Pánková )
Čestné uznání - Anna Velísková ( p. uč. Prokop)
Hra na housle - okresní kolo, ZUŠ Slavičín 8. 3. 2017
1. místo s postupem - Alžběta Domincová ( p. uč. Hanáčková )
1. místo - Zuzana Škárová ( p. uč. Kaňovská )
2. místo - Klára Škrabalová ( p. uč. Kaňovská )
3. místo - Dan Otradovec ( p. uč. Kaňovská )
3. místo - Michal Gabriel ( p. uč. Hanáčková )
Hra na klavír - okresní kolo, Napajedla 9. 2. 2017
Martina Kolaříková - 1. místo s postupem ( p. uč. Kosová )
Lucie Svobodová - 1. místo s postupem ( p. uč. Kosová )
Hra na kytaru - školní kolo, Napajedla 1. 3. 2017
1. místo s postupem - Zuzana Fryštáková ( p. uč. Prokop)
1. místo s postupem - Anna Velísková ( p. uč. Prokop)
1. místo s postupem - Natálie Novotná ( p. uč. Pánková)
1. místo s postupem - Patrik Kadlec ( p. uč. Pánková )
1. místo - Šimon Kadlčík ( p. uč. Tomšů )
1. místo - Marek Kašný ( p. uč. Tomšů )
1. místo - Štěpán Verbík ( p. uč. Tomšů )
Hra na housle - školní kolo, Napajedla 27. 2. 2017
1. místo s postupem - Zuzana Škárová ( p. uč. Kaňovská )
1. místo s postupem - Alžběta Domincová ( p. uč. Hanáčková )
1. místo s postupem - Klára Škrabalová ( p. uč. Kaňovská )
1. místo s postupem - Dan Otradovec ( p. uč. Kaňovská )
1. místo s postupem - Markéta Kotová ( p. uč. Hanáčková )
1. místo s postupem - Michal Gabriel ( p. uč. Hanáčková )
1. místo - Daniel Vlachynský ( p. uč. Kocourková )
1. místo - Rozálie Hořáková ( p. uč. Kaňovská )
1. místo - Kateřina Škrabalová ( p. uč. Kaňovská )
1. místo - Aneta Maňásková ( p. uč. Hanáčková )
Hra na violoncello - školní kolo, Napajedla 8. 2. 2017
Anastázie Hořáková - 1. místo s postupem ( p. uč. Trávníčková )
Denisa Maňásková - 1. místo s postupem ( p. uč. Trávníčková )
Kateřina Polláková - 1. místo s postupem ( p. uč. Trávníčková )
Anežka Poznerová - 1. místo s postupem ( p. uč. Trávníčková )
Hra na klavír - školní kolo, Napajedla 31. 1. 2017
Martina Kolaříková - 1. místo s postupem ( p. uč. Kosová )
Lucie Svobodová - 1. místo s postupem ( p. uč. Kosová )
Nikol Baštincová - 1. místo ( p. uč. Kuběnová )
Veronika Vanderková - 1. místo ( p. uč. Kuběnová )
ÚSPĚŠNÉ PŘIJETÍ NA UMPRUM V UHERSKÉM HRADIŠTI
Katce gratulujeme a přejeme jí hodně úspěchů při studiu.
MEZINÁRODNÍ AKORDEONOVÁ SOUTĚŽ PRZEMYSL
24. ROČNÍK
MARTIN KOT - 3. MÍSTO
MEZINÁRODNÍ AKORDEONOVÁ SOUTĚŽ POPRAD
9. ROČNÍK
MARTIN KOT - 3. MÍSTO
MEZINÁRODNÍ AKORDEONOVÉ DNY V PRAZE - 2. ROČNÍK
MARTIN KOT - ZLATÉ PÁSMO