Plán akcí
ŠKOLNÍ ROK 2006/2007
Upozornění - další, podrobnější informace, najdete na Hudební obor - Informace nebo Výtvarný obor - Informace.
SEZNAM ABSOLVENTŮ - hudební obor
- Hrdinová Mariana, housle - pí. uč. Hanáčková
- Hanáčková Petra, housle - pí. uč. Kaňovská
- Kolajová Barbora, housle, II. stupeň - pí. uč. Kaňovská
- Šamša Petr, akordeon - pí. uč. Žáková
- Košař Stanislav, akordeon - pí. uč. Žáková
- Kovalčíková Veronika, akordeon - pí. uč. Strašáková
- Jurča Pavel, akordeon - pí. uč. Žáková
- Patočka Tomáš, akordeon - pí. uč. Strašáková
- Vendolský Zdeněk, akordeon - pí. uč. Strašáková
- Kříčková Zuzana, keyboard - pí. uč. Strašáková
- Boráková Eliška, klavír - pí. uč. Kosová
- Daníčková Radka, klavír - pí. uč. Květáková
- Kurová Lucie, klavír - pí. uč. Květáková
- Hrabák Tomáš, klavír - pí. uč. Květáková
- Pavelková Veronika, klavír - p. uč. Verbík
- Košábková Lucie, klavír - pí. uč. Davidová
- Pokorná Pavla, zobcová flétna - p. uč. Maňas
- Kadlečková Marie, altová zobc. flétna - p. uč Maňas
- Slouka David, klarinet, II. stupeň - p. uč. Maňas
- Bičan Adam, klarinet - p.uč. Maňas
- Goišová Veronika, saxofon, II. stupeň - p. uč. Maňas
- Strašák Adam, saxofon - p. uč. Maňas
- Gregorová Kateřina, altová zobc. flétna - p. uč. Kunert
- Kaňovská Daniela, zobcová flétna - p. uč. Kunert
SEZNAM ABSOLVENTŮ - výtvarný obor
- Cigošová Alena
- Tranová Hana
- Vránová Renata
- Benešová MIchaela
- Krajča Petr
- Kudláčková Karolína
- Langerová Tereza
- Tureček Ondřej
- Urbanová Lenka
- Čevorová Luisa
- Ježíšková Iva
- Zelíková Kristýna
- Cziroková Renata
- Foltýnová Karolína
- Cekotová Barbora
Září
4. 9. Začátek školního roku7. 9. Informativní schůzka s rodiči dětí PHV, LDO
16. 9. Dopolední sobotní soustředění táborového orchestru CIRKUS MUZIKA,
odpolední zkouška MAKOVÉ
20. 9. Tři výchovné koncerty pro MŠ Napajedla, Pohořelice, Halenkovice,
Žlutava, Komárov a Babice - viz fotogalerie
22. 9. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 1
13. 00 hod. - vystoupení cimbálové muziky MAKOVÁ pro významné hosty
16. 00 hod. - koncert táborového orchestru CIRKUS MUZIKA
- viz fotogalerie
Výstava výtvarného oboru
23. 9. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2
10. 00 - 15. 00 hod. navštívila školu řada pamětníků, občanů Napajedel
a dalších hostů
27. 9. Komorní hra zobcových fléten pod vedením p. učitele Verbíka
vystoupí na SVATOVÁCLAVSKÝCH SLAVNOSTECH
(nekonalo se pro nemoc)
27. 9. Pracovní návštěva ( p. řed. Sláma, učitelky Hanáčková, Kaňovská,
Strašáková ) v ZUŠ Police nad Metují
Říjen
7. 10. Vystoupení na MěÚ - setkání šedesátníků (pí. uč. E. Hanáčková zpěv,
pí. uč. L. Květáková klávesy)
12.10. Zasedání Okresní umělecké rady v ZUŠ R. Firkušného
Listopad
6. 11. - 16. 11 PODZIMNÍ BESÍDKY všech tříd vyučovaných hudebních
nástrojů, výstava VO na chodbách školy
10.11. Vystoupení na vernisáži v napajedelském muzeu - 120. výročí hřebčína
13.11. Podzimní besídka pro důchodce - Domov důchodců, Husova ulice
20.11. Podzimní besídka pro důchodce - DPS Na Kapli
22.11 Školní kolo keyboardové soutěže
30.11. Koledování u městského vánočního stromu: "Zpěváček", "Maková",
"Makovička", děti z PHV. Současně bude probíhat na MěÚ výstava VO.
Prosinec
1. 12. Krajské kolo keyboardové soutěže
10.12. Vystoupení ve spolupráci se ZŠ Halenkovice u vánočního stromu
13.12. VÁNOČNÍ KONCERT A VÝSTAVA, 17.00 hod., KLÁŠTERNÍ KAPLE
15.12. Vystoupení ve spolupráci s MŠ a obecním úřadem na Komárově
Vystoupení k příležitosti otevření nové tělocvičny II.ZŠ Napajedla
- CM Maková
19. 12. Vánoční besídka v ZŠ Babice
Leden
15. 1. Studenti Konzervatoře P.J. Vejvanovského Kroměříž: klavírní a houslová
předehrávka pro žáky hudební nauky
15. , 25. 1. Přijímací zkoušky na SUPŠ v Uh. Hradišti - podrobněji viz Výtvarný
obor - Informace
23. 1. Studenti kroměřížské konzervatoře: přehrávka pro žáky HN - viola, klavír
24. 1. Setkání s hudbou - pocta Rudolfu Firkušnému, Klášterní kaple, 18.00 h.
Prof. Z.Hubáček a jeho žáci, Konzervatoř P.J.Vejvanovského Kroměříž,
VI. ročník
Únor
9. 2. Školní kolo komorní hry s převahou dechových nástrojů
14. 2. Okresní kolo ve Zlíně - účast, porota - p. uč. Verbík
15. 2. Přehrávka studenta AMU Praha - Adam Novák, housle - pro žáky HN
22., 23. 2. Školní kolo komorní hry s převahou smyčcových nástrojů
26. 2. Jarní prázdniny - výtvarná akce pro děti
Březen
7. 3. Okresní kolo v komorní hře smyčcových nástrojů - organizace (Klášterní
kaple), výstava VO na chodbách školy
8. 3. Přehrávka studentů Konzervatoře P.J.Vejvanovského pro HN (viola,
housle)
13. 3. Přehrávka studentů Konzervatoře v Ostravě (hoboj, klavír)
13. 3. Krajské kolo národní soutěže komorních souborů dechových nástrojů
v Malenovicích - účast flétnového kvarteta s klavírem, p. uč. Verbík
17. 3. Zájezd VO na výstavu děl Vincenta van Gogha do Budapešti,
pí.uč. Lagová
19. 3 - 30. 3. JARNÍ BESÍDKY všech tříd vyučovaných hudebních nástrojů,
výstava VO na chodbách školy
25. 3. Slavíček v Babicích (CM Maková)
31. 3. Zájezd na PRODANOU NEVĚSTU B. Smetany do Brna (informace viz
Hudební obor - Informace)
Duben
3. 4. Soutěžní besídka v komorní hře smyčc. nástrojů (pí. uč. Kaňovská)
(viz fotogalerie)
4. 4. Besídka velikonoční pro DD Husova ul.
Besídka velikonoční pro DPS Na Kapli
25. 4. I. ABSOLVENTSKÝ KONCERT A VÝSTAVA, Klášterní kaple, 17.00
Květen
1. 5. Otvírání Baťova kanálu Spytihněv - vystoupení, p. uč. Verbík
2. 5. II. ABSOLVENTSKÝ KONCERT A VÝSTAVA, Klášterní kaple, 17.00
Zpívání u pomníku padlých - Kalvárie 15. 30
- náměstí 16. 00 (pí. uč. E. Hanáčková)
Hudební návštěva v MŠ Napajedla (pí. uč. Jančová, Strašáková,
Hanáčková)
3. 5. Hudební návštěva v MŠ Halenkovice
Hudební návštěva v MŠ Napajedla (pí. uč. Jančová, Strašáková,
Hanáčková)
4. 5. Hudební návštěva v MŠ Žlutava ( pí. uč. Květáková, Tomšů)
5. 5. Hudební návštěva v MŠ Komárov ( pí. uč. Kaňovská a žáci )
10. 5. Koncert maminkám - účast na akci ZŠ Babice
Vystoupení na II. ZŠ - kom. hra, pí. uč. Kaňovská
11. 5. Školení učitelů - pracovní výjezd do ZŠ Opava
16. 5. Koncerty pro mateřské školy - 3x
28. 5. - 1. 6. Přijímací pohovor pro děti do přípravné hudební výchovy
13.00 - 17.00 hod.
Červen
4. - 5. 6. Přijímací zkoušky - výtvarný obor
6. 6. Pěvecký koncert v Klášterní kapli, 17.00 hod., výstava absolventů
4. - 8. 6. Postupové zkoušky
8. 6. Prezentace na akci DEN SE ZLÍNSKÝM DENÍKEM,nám. TGM
15. 6. Vystoupení na Akademii v Halenkovicích
15. - 17. 6. Pracovní výjezd učitelů a ostatních pracovníků na místo konání
Hudebního tábora
27. 6. Slavnostní vyřazení absolventů výtvarného i hudebního oboru
Červenec
15. 6. - 22. 6. HUDEBNÍ TÁBOR " HLEDÁ SE UFO !"
21. 6. Vystoupení pro Domov důchodců Moravany v rámci tábora
(Strašáková, Hanáčková)