ÚSPĚCHY ŠKOLY
***
8. ročník výtvarné a literární soutěže
"VODA ŠTĚTCEM A BÁSNÍ VIII"
Soutěže, kterou již osmý rok vyhlašuje Povodí Morava s.p., se zúčastnily i žákyně výtvarného oddělení naší školy. V I. kategorii byly uděleny dvě ceny generálního ředitele, a to Karolíně Večeřové a Radce Kašpárkové za obrázky s názvem Kouzelná rybka. Dále získala 1. místo ve III. kategorii Šárka Vávrová za obrázek Vládce vod. V kategorii prostorová tvorba získalo šest dívek 1. místo za Hvězdný koráb ato Veronika Žaludková, Gabriela Pátková, Romana Vendolská, Eliška Zeldová, Renata Gajdošíková a Kristýna Geržová. 2. místo získala tři děvčata za Mořskou hvězdu, ve složení Anežka Polášková, Nikola Chaloupková a Veronika Velterová.
Všem vítězkám upřímně blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.
***
41. ročník Mezinárodní dětské výtvarné soutěže
LIDICE 2013
MDVV Lidice je jednokolová soutěž pro děti od 4 do 16 let pro všechny typy škol a organizací, které pracují s dětmi - mateřské školy, základní školy, základní umělecké školy, speciální školy, střediska volného času dětí a mládeže, domy dětí, víceletá gymnázia a ostatní střední školy. Zúčastnit se mohou i jednotlivci. Odborná porota, složená z učitelů výtvarné výchovy a výtvarníků, vybírá pro expozici přibližně 1 400 prací, oceněným pracím je uděleno Čestné uznání a nejlepším pracím medaile Lidická růže. V letošním roce se této soutěže zúčastnili i žáci naší školy a tři z nich získali čestné uznání. Blahopřejeme!!!
Hádlíková Kateřina, 10 let
Hlačík Tomáš, 11 let
Kalandrová Barbora, 11 let
***
ÚSTŘEDNÍ KOLO národní soutěže ZUŠ
ve hře na akordeon
(Pardubice, 10. - 12. 5. 2013)
Martin K O T
získal ve své kategorii
1. CENU, titul ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE a CENU ZA MIMOŘÁDNÝ VÝKON.
Srdečně gratulujeme Martinovi a paní učitelce Petře Strašákové!
Akordeonový soubor ve složení:
Martin KOT, František DOMINEC, Barbora GABRHELÍKOVÁ (akordeon), Ondřej VESELÝ (keyboard), Daniel VERBÍK (bicí)
získal ve své kategorii
1. CENU.
Srdečně gratulujeme!
***
Mezinárodní akordeonová soutěž
"HARMONIKAŠA" - Pula Chorvatsko
38. ročník 24. - 27. dubna 2013
Martin KOT - 1. místo - sólisti - kategorie A1
Srdečně blahopřejeme Martinovi a paní učitelce Petře Strašákové!!!
***
Mezinárodní akordeonová soutěž
Ostrava 2013
II. ročník
(ZUŠ Ostrava, 18. - 20. 4. 2013)
Akordeonista M a r t i n K O T ze třídy p. učitelky Petry Strašákové
zde získal
1. cenu.
Srdečně gratulujeme!
***
KRAJSKÉ KOLO národní soutěže ZUŠ
v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
(ZUŠ Vsetín, 4.4. 2013)
I. kategorie:
klavírní trio - Aneta MAŇÁSKOVÁ (housle)
Denisa MAŇÁSKOVÁ (violoncello) 3. cena
Simona CHOVANCOVÁ (klavír)
III. kategorie:
barokní soubor - Radka KAŇOVSKÁ (housle)
Alice MINAŘÍKOVÁ (housle)
Tereza MARČÍKOVÁ (housle) 3. cena
Tereza LAPČÍKOVÁ (klavír)
Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.
***
KRAJSKÉ KOLO národní soutěžě ZUŠ
ve hře na akordeon
(ZUŠ Uherský Brod, 21.3. 2013)
akordeon sólo - II. kategorie
Martin KOT 1.cena s POSTUPEM do ÚK
komorní hra - Akordeonové kvinteto
Martin KOT, František DOMINEC, Barbora GABRHELÍKOVÁ (akordeon)
Ondřej VESELÝ (keyboard), Daniel VERBÍK (bicí)
1. cena s POSTUPEM do ÚK
Všem úspěšným soutěžícím a jejich p.učitelce Petře Strašákové
srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů a radosti ze hry
v ústředním kole soutěže.
***
OKRESNÍ KOLO národní soutěže ZUŠ
v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
(ZUŠ R.Firkušného Napajedla, 13.3.2013)
I.kategorie:
Klavírní trio: Aneta MAŇÁSKOVÁ (housle)
Denisa MAŇÁSKOVÁ (violoncello)
Simona CHOVANCOVÁ (klavír)
1.cena s POSTUPEM do KK
III. kategorie:
Barokní soubor: Alice MINAŘÍKOVÁ (housle)
Radka KAŇOVSKÁ (housle)
Tereza MARČÍKOVÁ (housle)
Tereza LAPČÍKOVÁ (klavír)
1. cena s POSTUPEM do KK
III. kategorie:
Komorní trio: Alice MINAŘÍKOVÁ (housle)
Jaroslav KOLEČKÁŘ (housle)
Ivona HIRŠOVÁ (klavír)
2. cena
Všem soutěžícím srdečně gratulujeme
a postupujícím přejeme hodně štěstí a úspěchů v krajském kole.
KRAJSKÉ KOLO národní soutěže ZUŠ
ve hře na elektronické klávesové nástroje
(SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, 12.3.2013)
II. kategorie:
Tereza BIEBERLOVÁ 2. cena (p.uč. E.Hanáčková)
IV. kategorie:
Roman ŠUBÍK 1. cena (p.uč. P.Strašáková)
Ondřej VESELÝ 2. cena (p.uč. P.Strašáková)
VI. Kategorie:
Dominik TRNAVSKÝ 1. cena (p.uč. P.Strašáková)
Všem soutěžícím a jejich pedagogům srdečně blahopřejeme
a děkujeme za pěknou reprezentaci školy.
***
OKRESNÍ KOLO národní soutěže ZUŠ
ve hře na akordeon a komorní hře akordeonů
(ZUŠ Otrokovice, 13. 2. 2013)
0. kategorie:
Matyáš KEDRA 2. cena
Nikola KULÍŠKOVÁ 2. cena
II. kategorie:
Martin KOT 1. cena s POSTUPEM do KK
František DOMINEC 2. cena
a) I.B Komorní hra:
Martin KOT, František DOMINEC, Barbora GABRHELÍKOVÁ,
Ondřej VESELÝ, Daniel VERBÍK
1. cena s POSTUPEM do KK
Všem soutěžícím a jejich p.učitelce P.Strašákové gratulujeme
a postupujícím přejeme hodně štěstí a úspěchů v krajském kole.
***
OKRESNÍ KOLO národní soutěže ZUŠ
ve hře na elektronické klávesové nástroje
(ZUŠ Luhačovice, 12. 2. 2013)
II. kategorie:
Tereza BIEBERLOVÁ 1.cena s POSTUPEM do KK
(p.uč. E.Hanáčková)
III. kategorie
Kristýna DOBROZEMSKÁ 2. cena
(p.uč. E.Hanáčková)
IV. kategorie:
Roman ŠUBÍK 1. cena s POSTUPEM do KK
(p.uč. P.Strašáková)
Ondřej VESELÝ 1. cena s POSTUPEM do KK
(p.uč. P.Strašáková)
VI. kategorie:
Dominik TRNAVSKÝ 1. cena s POSTUPEM do KK
(p.uč. P.Strašáková)
Michaela MADĚROVÁ 3. cena
(p.uč. Z.Suchánek)
IX. kategorie:
Adam STROJIL 2. cena
(p.uč. A.Kunert)
Všem soutěžícím a jejich pedagogům gratulujeme
a postupujícím přejeme hodně štěstí a úspěchů v krajském kole.
***
ŠKOLNÍ KOLO celostátní soutěže
v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů
(31.1. 2013)
KOMORNÍ TRIO:
Aneta MAŇÁSKOVÁ - housle
Kateřina ŠKRABALOVÁ - housle
Renée BERNATÍKOVÁ - klavír
BAROKNÍ KVARTET:
Marcela TRVAJOVÁ - housle
Alice MINAŘÍKOVÁ - housle
Tereza MARČÍKOVÁ - housle
Tereza LAPČÍKOVÁ - klavír
KOMORNÍ TRIO:
Alice MINAŘÍKOVÁ - housle
Jaroslav KOLEČKÁŘ - housle
Ivona HIRŠOVÁ - klavír
získali
1.místo s POSTUPEM do OKRESNÍHO KOLA.
Úspěšným soutěžícím srdečně gratulujeme
a přejeme hodně štěstí v okresním kole.
***
ŠKOLNÍ KOLO celostátní soutěže
ve hře na akordeon
(29.1.2013)
0. kategorie:
Matyáš KEDRA 1. cena s POSTUPEM do OK
Nikola KULÍŠKOVÁ 1. cena s POSTUPEM do OK
Anežka BOUDOVÁ 1. cena
Jan DOSTÁLEK 1. cena
Tereza JAŠOVÁ 1. cena
II. kategorie:
František DOMINEC 1. cena s POSTUPEM do OK
Martin KOT 1. cena s POSTUPEM do OK
IV. kategorie:
Kateřina POLÁŠKOVÁ 3. cena
V. kategorie:
Kateřina KLOFÁČOVÁ 3. cena
Komorní hra a)1.B
Martin KOT, František DOMINEC, Barbora GABRHELÍKOVÁ (akordeon)
Ondřej VESELÝ (klávesy)
Daniel VERBÍK (bicí)
1. cena s POSTUPEM do OK
Úspěšným soutěžícím srdečně gratulujeme a přejeme hodně štěstí
v okresním kole.
***
OKRESNÍ KOLO celostátní soutěže
v komorní hře s převahou dechových nástrojů
(ZUŠ Slavičín, 29. 1. 2013)
V kategorii Soubor s převahou zobcových fléten
získaly žákyně
Nicola TOBOLOVÁ
Adéla SAVAROVÁ
Gabriela PALLOVÁ
Eliška ODSTRČILÍKOVÁ
Kateřina HOLUBOVÁ
Petra OBDRŽÁLKOVÁ
Renée BERNATÍKOVÁ
2. cenu.
***
ŠKOLNÍ KOLO celostátní soutěže
ve hře na elektronické klávesové nástroje (EKN)
(28.1.2013)
I.kategorie:
Tomáš ČERNOCH zlaté pásmo
Dominika KOTÁSKOVÁ zlaté pásmo
Markéta VESELÁ zlaté pásmo
Dominika VAGUNDOVÁ zlaté pásmo s POSTUPEM do OK
II.kategorie:
Adéla ADÁMKOVÁ zlaté pásmo
Tereza BIEBERLOVÁ zlaté pásmo s POSTUPEM do OK
III.kategorie:
Leona MIKLASOVÁ zlaté pásmo
Kristýna DOBROZEMSKÁ zlaté pásmo s POSTUPEM do OK
IV.kategorie:
Veronika IDESOVÁ zlaté pásmo
Barbora KUPKOVÁ zlaté pásmo
Roman ŠUBÍK zlaté pásmo s POSTUPEM do OK
Ondřej VESELÝ zlaté pásmo s POSTUPEM do OK
V.kategorie:
Zuzana ŠKOPÍKOVÁ zlaté pásmo
Kamila KOZMÍKOVÁ zlaté pásmo
VI.kategorie:
Zuzana SKAPÁLKOVÁ zlaté pásmo
Michaela MADĚROVÁ zlaté pásmo s POSTUPEM do OK
Dominik TRNAVSKÝ zlaté pásmo s POSTUPEM do OK
VII.kategorie:
Michal GABRHELÍK zlaté pásmo
Eliška JIRÁKOVÁ zlaté pásmo
VIII.kategorie:
Michaela KÝBLOVÁ zlaté pásmo
IX.kategorie:
Adam STROJIL zlaté pásmo s POSTUPEM do OK
Všem soutěžícím gratulujeme a postupujícím přejeme hodně úspěchů
v okresním kole.
***
IX. ročník
PĚVECKÉ SOUTĚŽE OLOMOUC 2012
(ZUŠ Žerotín, 8. - 10. 11. 2012)
Kateřina ŠKRABALOVÁ (0. kategorie) 3. cena
Martina ONDRŮŠKOVÁ (I. kategorie) 2. cena
Velká pochvala patří Terezce Možnárové, která také soutěžila a podala velmi dobrý výkon.
Úspěšným žákyním i jejich paní učitelce Evě Hanáčkové gratulujeme!