Plán akcí
ŠKOLNÍ ROK 2011/2012
Termíny akcí budou průběžně aktualizovány a akce doplňovány.
V závorkách jsou uvedeni pedagogové, odpovědní za průběh akce.
Za výtvarné projekty odpovídají pedagogové VO.
Fotografie z akcí viz Fotogalerie.
Září
1. 9. Začátek školního roku
7. 9. Informativní schůzka rodičů a dětí PHV v 16.00 hod.
(L. Hanáčková)
24.9. Svatováclavský průvod (P.Verbík)
26. 9. Generálka na koncerty TO (I.Kosová)
27. 9. Koncerty TÁBOROVÉHO ORCHESTRU pro I., II. ZŠ Napajedla a pro
Speciální a praktickou ZŠ Otrokovice ( 3x za dopoledne, tělocvična II.
ZŠ)
KONCERT TÁBOROVÉHO ORCHESTRU pro veřejnost v 16.00 hod.
(I.Kosová)
Říjen
27.10. Kladení věnců (E. Hanáčková)
Listopad
18. - 20.11. Festival "Pocta Rudolfu Firkušnému"
spolupráce na organizaci s MěÚ (L.Hanáčková, P.Strašáková)
27.11. Vystoupení u vánočního stromu, Halenkovice (P.Strašáková)
28.11. Besídka v Domově důchodců v Husově ul. (L.Květáková)
28.11. Besídka v DPS Na Kapli (J.Prokop)
30.11. Třídní besídka žáků p.učitele J.Prokopa
30.11. Besídka v DPS Pod Kalvárií (J.Mareček)
Prosinec
4. 12. Adventní koncert v kostele v Topolné, ve 14 hod. (L.Hanáčková,
P.Verbík)
6. 12. Třídní koncert žáků p.učitelky L.Květákové (Klášterní kaple)
8. 12. Zpěváčkový koncert - Klášterní kaple, v 17 hod. (L.Hanáčková)
12. 12. Třídní besídka žáků p.učitelky P.Strašákové (Klášterní kaple)
13. 12. Vánoční besídka v ZŠ Babice, v 16 hod. (A.Kunert, E.Hanáčková,
J.Prokop, L.Květáková)
14. 12. Adventní koncert- chrám sv.Bartoloměje, v 17 hod. (P.Verbík)
16. 12. Třídní besídka žáků p.učitelky D.Kaňovské (sál ZUŠ)
21. 12. Třídní besídka žáků p.učitelky E.Hanáčkové (sál ZUŠ)
Leden
16. 1. Školní kolo soutěže ve hře na dechové a bicí nástroje
17. 1. Třídní besídka žáků p.učitele Z.Suchánka (Klášterní kaple)
25. 1. Třídní koncert žáků p.učitelky I.Kosové (Klášterní kaple)
31. 1. Školní kolo soutěže ve zpěvu (sál ZUŠ, v 15 hod.)
Třídní besídka žáků p.učitelky L.Hanáčkové (Klášterní kaple,
v 17 hod.)
Únor
1. 2. Školní kolo soutěže ve hře cimbálových muzik
7. 2. Školní kolo soutěže ve hře na dechové dřevěné nástroje
7. 2. Třídní besídka žáků p.učitelky Š.Trávníčkové
8. 2. Koncert Setkání s hudbou - Pocta Mistru Firkušnému (I.Kosová)
Účinkují bývalí žáci školy, Koncertní síň R. Firkušného - Klášterní
kaple, 17.00 hod
Uzavření oslav 60. výročí založení školy a zahájení oslav 100. výročí
narození R. Firkušného
8. 2. Okresní kolo soutěže ve hře na zobcové flétny - ZUŠ Harmonie Zlín
9. 2. Třídní besídka žáků p.učitelky H.Tomšů
15. 2. Okresní kolo soutěže ve hře na bicí nástroje - ZUŠ Malenovice
15. 2. Okresní kolo soutěže ve hře smyčcových orchestrů a souborů
- ZUŠ Napajedla
16. 2. Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu - ZUŠ Otrokovice
17. 2. Okresní kolo soutěže ve hře na dechové žesťové nástroje
- ZUŠ Valašské Klobouky
Projekt ZUŠkolka /únor - květen/ (L.Hanáčková)
Březen
1. 3. Okresní kolo soutěže v souborové hře lidových nástrojů
- ZUŠ Luhačovice
2. 3. Okresní kolo soutěže ve hře na dechové dřevěné nástroje
- ZUŠ Slavičín
9. 3. Okresní kolo soutěže ve hře na lidové nástroje a v komorní hře
- ZUŠ Zlín
9. 3. Krajské kolo národní soutěže ve hře smyčcových souborů a orchestrů
- ZUŠ Zlín - Malenovice
15. 3. Vernisáž v Knihovně B.Benešové, zač. v 18 hod.
16. 3. Krajské kolo národní soutěže v sólovém a komorním zpěvu
- ZUŠ Karolinka
19. 3. Krajské kolo národní soutěže ve hře na dechové nástroje
20. 3. - ZUŠ Zlín
22. 3. Krajské kolo národní soutěže ve hře cimbálových muzik
- Klášterní kaple
26. 3. Třídní besídka žáků p.učitele J.Marečka (Klášterní kaple)
29. 3. Krajské kolo národní soutěže ve hře na lidové nástroje a komorní hře
- ZUŠ Val.Meziříčí
Duben
18. 4. I. ABSOLVENTSKÝ KONCERT A VÝSTAVA
- Koncertní síň R. Firkušného - Klášterní kaple, začátek v 17 hod.
(Z.Suchánek)
25. 4. II. ABSOLVENTSKÝ KONCERT A VÝSTAVA
- Koncertní síň R.Firkušného - Klášterní kaple, začátek v 17 hod.
(H.Tomšů)
Květen
2. 5. III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT A VÝSTAVA
- Koncertní síň R.Firkušného - Klášterní kaple, začátek v 17 hod.
(J.Mareček)
Pietní akt k 67. výročí osvobození Napajedel (E.Hanáčková)
3. 5. Třídní besídka žáků p.učitele A.Kunerta (sál ZUŠ)
22. 5. Besídka pro maminky v ZŠ Babice (L.Květáková)
22., 23. 5. Pořad pro MŠ - Koncertní síň R. Firkušného
- Klášterní kaple (D.Kaňovská)
24. 5. Třídní besídka žáků p.učitelky L.Hanáčkové a L.Slivkové
28. 5. - 1. 6. Postupové zkoušky (L.Hanáčková)
Červen
1. 6. Hudební pořad (2x) pro II.ZŠ Napajedla k akci "Běh pro
Afriku" (L.Hanáčková, A.Kunert, H.Tomšů)
3. 6. PROMENÁDNÍ KONCERT
- kostelové schody (A.Kunert)
4. - 8. 6. Zápis do ZUŠ Rudolfa Firkušného (L.Hanáčková)
- Hudební obor, 13.00 - 17. 00 hod.
Zápis do ZUŠ Rudolfa Firkušného (Mgr. E.Sláma)
- Výtvarný obor, 15. 00 - 16. 30 hod.
12. 6. Třídní besídka žáků p.učitelky L.Květákové (Klášterní kaple)
13. 6. Třídní besídka žáků p.učitelky E.Hanáčkové (Klášterní kaple)
19. 6. Třídní besídka žáků p.učitele P.Verbíka (sál ZUŠ)
20. 6. Třídní besídka žáků p.učitelky I.Kosové (Klášterní kaple)
27. 6. Vystoupení v Knihovně B.Benešové (3x) (D.Kaňovská)
27. 6. Slavnostní vyřazení absolventů - Klášterní kaple (L.Květáková)
Červenec
15. - 22. 7. HUDEBNÍ TÁBOR (L.Hanáčková)
Srpen