Plán akcí pro školní rok 2017/2018

Během školního roku 2017/2018 PROBÍHAJÍ PROJEKTY:

 

Září

4.- 5. Domluva rozvrhu 

6. Zahájení individuální výuky

7. Informativní schůzka pro rodiče PHV 

11. Zahájení kolektivní výuky 

15. - 17. Mezinárodní akordeonová soutěž, Castelfidardo (Itálie)

21. Zájezd na koncert Beethovenova mše 

23. Vystoupení na Slavnostech k výročí založení obce Oldřichovice  

Říjen

 25. Pěvecké vystoupení na Pokládání věnců 

 26. Souznění - hudba jako inspirace výtvarné tvorby 

 31.  Zájezd VO do Šternberku na celostatní výstavu prací žáků "Oči dokořán" 

Listopad

  Ukázky hudebních nástrojů v hodinách PHV

2. - 5. Mezinárodní akordeonové dny 

14.           Výstava prací žáků VO na téma "Hudba" - Café Klášter

14. Předehrávka R. Kaňovské, posluchačky Konzervatoře P. J. Vejvanovského, pro žáky HN

16. Koncert táborového orchestru na Festivalu vážné hudby Pocta R. Firkušnému 

22. Besídka v Domově pro seniory Napajedla - Husova 

22. Besídka v Domě s pečovatelskou službou - Kalvárie 

27. Třídní koncert Dáši Kaňovské 

29. Besídka violoncellové třídy ,,VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE"  

29. Premiéra filmu MALÍ VELCÍ FILHARMONICI  

30. Rozsvěcování vánočního stromu - Napajedla

Prosinec

1.-31. Vánoční výstavy  v budově školy a na odloučených pracovištích

 2. Rozsvěcování vánočního stromu - Halenkovice

 4. Třídní koncert žáků p. uč. Lenky Kuběnové

 7. Třídní koncert žáků p. uč. Jana Prokopa

 9. Houslová sobota 

 12. Besídka v Domě s pečovatelskou službou - Sadová 

 18. Vánoční koncert, Klášterní kaple

 19. Vánoční koncert v Babicích 

 20. Vánoční koncert v Halenkovicích 

Leden

 15.  Třídní koncert žáků p. uč. Kosové

 18. Vystoupení žáků p. uč. Míčové a Divokého 

 22. Zpěváček a jeho hosté

 25. Školní kolo soutěže žáků ZUŠ - zpěv

 31. Setkání s hudbou, Pocta Mistru R. Firkušnému - XVIII. ročník

Únor

 1. Školní kolo soutěže žáků ZUŠ - dechy a bicí

 5. Třídní besídka žáků p. uč. Tomšů

 6. Zájezd na koncert Karla Košárka

15. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - zpěv (ZUŠ Napajedla)

Březen 

Ukázkové hodiny keramiky a hudebních nástrojů v MŠ 

  2. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové dřevěné nástroje (ZUŠ Slavičín)

  6. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - zobcové flétny (ZUŠ Harmonie)

  8. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové žesťové nástroje (ZUŠ Val. Klobouky) 

  8. Zájezd na koncert Hudební příběhy 

 14. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ  - bicí nástroje (ZUŠ Malenovice)

 23. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - zpěv (ZUŠ Karolinka)

 26. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - zobcové flétny (ZUŠ Kroměříž)

 27. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové dřevěné nástroje (ZUŠ Kroměříž) 

 26. Koncert žáků ze třídy p. uč. Krchňáčkové 

 28. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové žesťové nástroje (ZUŠ Malenovice) 

 28. Den učitelů 

Absolventské předehrávky

  Duben

 4. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - smyčcové soubory a orchestry (ZUŠ Napajedla)

 4. Veřejná generálka pořadu Hudební pohádky

 5. Hudební pohádky - pořad pro MŠ 

12. - 14. Mezinárodní akordeonová soutěž Ostrava 2018

23. - 27. Zápis 

30.  1. Absolventský koncert

Květen

Pietní akt 

 7. 2. absolventský koncert, Klášterní Kaple  

 8. Akordeonová přehlídka 

 12. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! - park Komenského - dílny, vystoupení...

 17. Zájezd na TALENTINUM 2018 

Vystoupení pro maminky - Babice

 24. Promenádní koncert  - akce v rámci projektu ZUŠ Open

 25. - 31. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! -  Divadelní zóna Zlín 

 31. Vernisáž absolventské výstavy, muzeum Napajedla 

Výtvarné dílny v parku Komenského Zlín - Divadelní zóna při MFF 

Červen

 1. - 2. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! - Divadelní zóna Zlín 

 4. - 8. Postupové zkoušky 

 7. Zájezd na TALENTINUM 2018  

Vystoupení v Knihovně B. Benešové

 25. Vyřazení absolventů, Klášterní Kaple

Červenec

 8.- 15. Hudební tábor

Srpen