Plán akcí pro školní rok 2017/2018

Během školního roku 2017/2018 PROBÍHAJÍ PROJEKTY:

 

Září

4.- 5. Domluva rozvrhu 

6. Zahájení individuální výuky

7. Informativní schůzka pro rodiče PHV 

11. Zahájení kolektivní výuky 

15. - 17. Mezinárodní akordeonová soutěž, Castelfidardo (Itálie)

21. Zájezd na koncert Beethovenova mše 

23. Vystoupení na Slavnostech k výročí založení obce Oldřichovice  

Říjen

 25. Pěvecké vystoupení na Pokládání věnců 

 26. Souznění - hudba jako inspirace výtvarné tvorby 

 31.  Zájezd VO do Šternberku na celostatní výstavu prací žáků "Oči dokořán" 

Listopad

  Ukázky hudebních nástrojů v hodinách PHV

2. - 5. Mezinárodní akordeonové dny 

14.           Výstava prací žáků VO na téma "Hudba" - Café Klášter

14. Předehrávka R. Kaňovské, posluchačky Konzervatoře P. J. Vejvanovského, pro žáky HN

16. Koncert táborového orchestru na Festivalu vážné hudby Pocta R. Firkušnému 

22. Besídka v Domově pro seniory Napajedla - Husova 

22. Besídka v Domě s pečovatelskou službou - Kalvárie 

27. Třídní koncert Dáši Kaňovské 

29. Besídka violoncellové třídy ,,VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE"  

29. Premiéra filmu MALÍ VELCÍ FILHARMONICI  

30. Rozsvěcování vánočního stromu - Napajedla

Prosinec

1.-31. Vánoční výstavy  v budově školy a na odloučených pracovištích

 2. Rozsvěcování vánočního stromu - Halenkovice

 4. Třídní koncert žáků p. uč. Lenky Kuběnové

 7. Třídní koncert žáků p. uč. Jana Prokopa

 9. Houslová sobota 

 12. Besídka v Domě s pečovatelskou službou - Sadová 

 18. Vánoční koncert, Klášterní kaple

 19. Vánoční koncert v Babicích 

 20. Vánoční koncert v Halenkovicích 

Leden

Školní kola soutěže žáků ZUŠ

 15.  Třídní koncert žáků p. uč. Kosové

 17. Třídní koncert žáků p. uč. Míčové a Divokého 

Únor

Setkání s hudbou, Pocta Mistru R. Firkušnému - XVII. ročník 

 5. Třídní besídka žáků p. uč. Tomšů 

 6. Zájezd na koncert Karla Košárka

15. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - zpěv (ZUŠ Napajedla)

Březen

 2. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové dřevěné nástroje (ZUŠ Slavičín)

 6. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - zobcové flétny (ZUŠ Harmonie)

 8. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové žesťové nástroje (ZUŠ Val. Klobouky) 

 8. Zájezd na koncert Hudební příběhy 

14. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ  - bicí nástroje (ZUŠ Malenovice

Kytarová soutěž Zlín 2018 - 3. ročník ( ZUŠ Harmonie Zlín)  

 28. Den učitelů 

Absolventské předehrávky

  Duben

 4. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - smyčcové soubory a orchestry (ZUŠ Napajedla)

 15. - 30. Projekt ZUŠkolka - ukázky hudebních nástrojů v MŠ  

 30. 1. absolventský koncert

 31. Vernisáž absolventské výstavy, muzeum Napajedla

Mezinárodní akordeonová soutěž Ostrava 2017 

Květen

1. - 20. Projekt ZUŠkolka - ukázky hudebních nástrojů v MŠ  

Pietní akt 

7. 2. absolventský koncert, Klášterní Kaple  

 8. Akordeonová přehlídka 

Projekt ZUŠkolka  - ukázkové hodiny keramiky pro MŠ Napajedla 

 12. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! - park Komenského - dílny, vystoupení...

 17. Zájezd na TALENTINUM 2018 

Vystoupení pro maminky - Babice

Hudební pořad pro MŠ, kino Napajedla

 24. Promenádní koncert  - akce v rámci projektu ZUŠ Open

 25. - 31. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! -  Divadelní zóna Zlín 

Výtvarné dílny v parku Komenského Zlín - Divadelní zóna při MFF 

Červen

 1. - 2. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! - Divadelní zóna Zlín 

 4. - 8. Postupové zkoušky 

 7. Zájezd na TALENTINUM 2018  

 11. - 15. Zápis do hudebního oboru 

Zápis do výtvarného oboru

Vystoupení v Knihovně B. Benešové

 25. Vyřazení absolventů, Klášterní Kaple

Červenec

 8.- 15. Hudební tábor

Srpen