Archiv aktualit

Aktuality

Datum: 24. 4. 2018

Oznámení

Vážení rodiče,

na základě nových podmínek pro ochranu citlivých údajů (GDPR) Vás žádáme, abyste věnovali pozornost informacím, které Vám v následujících dnech předají Vaše děti. Prosíme vrátit podepsaný dokument obratem do ZUŠ R. Firkušného.

Děkuji, L. Hanáčková                                                  


Datum: 17. 4. 2018

NAŠE ÚSPĚCHY

KRAJSKÁ KOLA SOUTĚŽÍ ZUŠ
1. cena a postup do ÚK
Viktor Šimůnek - bicí
1. cena
smyčcové soubory - STRUNKY a Malé STRUNKY
2. cena
Kateřina Škrabalová, Vít Dobrovolný, duo Škrabalová - Dobrovolný - zpěv
Nicola Tobolová - zob. flétna, Tereza Botková - saxofon, Ondřej Bobek - tenor
Tadeáš Pšenčík, Roman Kolařík, Daniel Verbík - bicí  
3. cena
Tereza Botková, Barbora Kupková - zpěv
Eliška Strojilová, Kamila Kozmíková - saxofon 
čestné uznání
Eliška Strojilová - klarinet 
 
MEZINÁRODNÍ AKORDEONOVÁ SOUTĚŽ Trossingen
Martin Kot - 1. cena 
MEZINÁRODNÍ AKORDEONOVÁ SOUTĚŽ Ostrava
Martin Kot - 1. cena, Petr Gabriel - účastnický list

Datum: 10. 4. 2018

ZÁPIS


Datum: 1. 4. 2018

Akce v měsíci dubnu

4. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - smyčcové soubory a orchestry (ZUŠ Napajedla) - výsledky

4. Veřejná generálka pořadu Hudební pohádky

4. Akordeonová soutěž Trossingen - výsledky

5. Hudební pohádky - pořad pro MŠ

10. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - bicí nástroje (ZUŠ Zlín) - výsledky

12. - 14. Mezinárodní akordeonová soutěž Ostrava 2018

14. - 15. Soustředění Společného orchestru hráčů České filharmonie a žáků ZUŠ

19. Třídní koncert žáků ze třídy p. uč. Kunerta a Čtvrtlíka 

23. - 27. Zápis

24. Třídní besídka žáků ze třídy p. uč. Verbíka 

30. 1. Absolventský koncert


Datum: 1. 4. 2018

Akce v měsíci květnu

2. Pietní akt 

7. 2. absolventský koncert, Klášterní Kaple

8.    Akordeonová přehlídka ZUŠ Zlínského kraje, Klášterní kaple

12. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! - park Komenského - dílny, vystoupení...

17. Zájezd na TALENTINUM 2018

19.    Soustředění Společného orchestru hráčů České filharmonie a žáků ZUŠ

21.  Vystoupení pro maminky - Babice

23.  Paměť národa, Zlín

24.  Promenádní koncert - akce v rámci projektu ZUŠ Open

24.  ZUŠ Open ve Valdštejnské zahradě Senátu ČR - Martin Kot

25. - 31. Festival ZUŠKA?ZUŠKA! - Divadelní zóna Zlín

31.    Vernisáž absolventské výstavy, muzeum Napajedla

Výtvarné dílny v parku Komenského Zlín - Divadelní zóna při MFF


Datum: 26. 3. 2018

Akce v měsíci březnu

Ukázkové hodiny keramiky a hudebních nástrojů v MŠ 

2. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové dřevěné nástroje (ZUŠ Slavičín) - výsledková listina

6. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - zobcové flétny (ZUŠ Harmonie) - výsledková listina

8. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové žesťové nástroje (ZUŠ Val. Klobouky) - výsledková listina

8. Zájezd na koncert Hudební příběhy, FBM Zlín

14. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - bicí nástroje (ZUŠ Malenovice) - výsledková listina

22. Pražské hudební večery - Martin Kot hostem Lubomíra Brabce, klášter Emauzy 

23. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - zpěv (ZUŠ Karolinka) výsledky

26. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - zobcové flétny (ZUŠ Kroměříž) výsledky

27. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové dřevěné nástroje (ZUŠ Kroměříž) výsledky

26. Koncert žáků ze třídy p. uč. Krchňáčkové

28. Krajské kolo soutěže žáků ZUŠ - dechové žesťové nástroje(ZUŠ Malenovice) výsledky

28. Den učitelů

Absolventské předehrávky


Datum: 15. 3. 2018

VYNIKAJÍCÍ ÚSPĚCH ODDĚLENÍ BICÍCH NÁSTROJŮ

Ve středu 14. března 2018 získali žáci p. uč. Kunerta Viktor Šimůnek, Tadeáš Pšenčík, Roman Kolařík a Daniel Verbík v okresním kole soutěže žáků ZUŠ ve hře na bicí nástroje 1. cenu s postupem do krajského kola, které se bude konat 10. dubna 2018 ve Zlíně. GRATULUJEME!


Datum: 3. 3. 2018

GRATULUJEME DECHOVÉ SEKCI:


paní učitelce Míčové, panu učiteli Verbíkovi a žákům
Elišce Strojilové,Tereze Botkové, Kamile Kozmíkové,
Gabriele Zbořilové a Michalu Zatloukalovi za vynikající umístění
v okresním kole soutěže žáků ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje,
 
Štěpánce Janíkové a Nicole Tobolové ve hře na zobcovou flétnu ,
 
panu učiteli Divokému a Kunertovi a žákům Ondřeji Bobkovi,
Elišce Hádalové, Davidu Reitererovi, Tomáši Svobodovi a Františku Bieberlemu
ve hře na žesťové nástroje
  
Postupujícím žákům přejeme hodně štěstí v krajském kole!


Datum: 17. 2. 2018

GRATULUJEME

paní učitelce Veselé a Symerské a žákům Barboře Flíčkové,Tereze Botkové, Kateřině Škrabalové, Barboře Kupkové, Vítu Dobrovolnému a Martině Ondrůškové za vynikající umístění v okresním kole soutěže žáků ZUŠ ve zpěvu
a přejeme hodně štěstí v krajském kole! 
 

Datum: 6. 2. 2018

Akce v měsíci únoru

 1. Školní kolo soutěže žáků ZUŠ - dechy a bicí foto

 5. Třídní besídka žáků p. uč. Tomšů

 6. Zájezd na koncert Karla Košárka

15. Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ - zpěv (ZUŠ Napajedla)